מפלצות ההשראה


מבט למעלה. צילום אסף רביד, קורס צילום למתחילים.

אין ספק, טכניקה זה חשוב, צריך להכיר את המצלמה, צריך לדעת מה זה צמצם ומה עושה התריס, איך עובדים עם אור ( חשוב חשוב ) ועם איזו עדשה לעבוד, צריך גם לדעת איך עובדים עם manual ומה עושים עם white balance ו- iso, בקיצור הטכניקה חשובה, אפילו חשובה מאוד. מכל הפטיש לציוד ולטכניקה קצת שכחו את הדבר האמיתי , הפריים, התוכן, ההתרגשות ממה שמצלמים ולא מאיך שמצלמים. לא חסרים צלמים שהשתמשו בציוד צילום פשוט ולמרות זאת העבודה שלהם הייתה פורצת דרך ומרגשת, בגלל הנושא, בגלל נקודת מבט ייחודית. אנחנו לא מבקשים לעצמנו רק טכניקה, אנחנו צמאים לאמנות, למקורות השראה, אנחנו רוצים לגלות את עצמנו, במקרה שלנו, דרך הצילום.

למה אנחנו מספרים לכם את כל זה, כי קורס צילום למתחילים שלנו משתדרג בתכנים חדשים ומרתקים. החל מהמחזור הקרוב ( זה של חודש מאי ) אנחנו נארח אנשים מעניינים ומעוררי השראה, שיבואו מעולמות תוכן שונים ומפתיעים ( לאו דווקא צילום ). הם ישתפו אותנו ביצירה שלהם, במקורות ההשראה שלהם, במוזות שלהם. מדובר במפלצות השראה שידליקו אתכם ויגרמו לבלוטת היצירה שלכם לעוף.

בקורס הבא נפגוש את הסופר/ משורר/ פרסומאי מאיר גולדברג, אתם בטח מכירים אותו. מאיר כתב את ארץ קטנה עם שפם של קורין אלאל , ואת אימפריות נופלות לאט של דן תורןגם פרסומות הוא עושה , סוני זה כל השוני, לימון מוסיף המון ועוד עוד, מאיר יתארח בקורס וישתף אותנו בעולם שלו, המוזה שלו תהיה שלכם לשעתיים וחצי.

גם גיא נרדי יבוא לפגוש אתכם, גיא הוא אדריכל, מנהל את החברה להגנת הטבע בתל אביב, משוטט מקצועי שמכיר כל פינה בתל אביב, מהצפון ועד לדרום, אין אבן בעיר שגיא לא הפך כדי לבדוק מה יש מתחתיה, גיא ייקח אותנו לסיור צילום בתל אביב, תל אביב מפתיעה, שונה, לא מוכרת, רחוקה מקלישאות. אתם לא תירצו לפספס סיור כזה.הפוסטים הבאים:
 • »
 • »
 • »

 • כתיבת תגובה

  אנשי ההשראה שלנו

  טכניקה

  עבודות תלמידים

  צלמים