מערך השיעורים/
קורס צילום בבאר שבע

מהי קומפוזיציה? כיצד היא משפיעה על האסתטיקה בצילום, הרגש והמסר בצילום? האם יש דבר כזה "קומפוזיציה נכונה" בצילום? נכיר סוגים שונים של קומפוזיציות ונחקור מושגים כמו סימטריה מול א-סימטריה, שיווי משקל בפריים, הרמוניה ודיס-הרמוניה, מסגרות פנימיות, שולי הפריים חיתוך ועוד…


שיעור 9 – עיבוד תמונה בתוכנת לייטרום

תוכנת לייטרום פותחה ע"י חברת Adobe (יצרנית הפוטושופ ) במיוחד עבור צלמים. לייטרום מצטיינת ביכולת ארגון כמויות גדולות של צילומים, ובעיבוד התמונות באופן פשוט לאחר הצילום. שילוב יכולות אלו הופך את תוכנת הלייטרום ליעילה ופופולרית בקרב צלמים מקצועיים וחובבי צילום כאחד. בשיעור תוצג שיטת העבודה של תוכנת הלייטרום, תוך כדי התמקדות על תהליך עיבוד תמונה בסיסי.

שיעור 10 – צילום פורטרטים מעשי בסטודיו

עבודה מעשית בסטודיו. התנסות בשיטות תאורה שונות לצילום פורטרטים. שימוש באביזרי תאורה כגון פלאשים, רפלקטורים, מטריות, ו- Box Light. תרגול טכניקות עבודה מול מצולם. משתתפי הסדנא יצלמו אחד את השני תוך שימוש בתאורות שונות ושלל רקעים.

שיעור 11 – סיור צילום / מפגש השראה עם צלמים אורחים

סיורי צילום/ מיפגשים עם מיטב הצלמים. ולכל צלם תחום התמחות ייחודי. מלא אקשן ולימוד של טכניקות מתקדמות בצילום. אתם תיפגשו צלמים מתחומים שונים:  ספורט/ אוכל/ ארכיטקטורה/ רחוב/ פורטרטים.

שיעור 12 – הצגת פרויקט הגמר וסיכום

ביקורת מסכמת על פרויקט הגמר. סיכום הקורס וארוחת שחיתות.

  • מפגשי ההשראה וסיורי הצילום מתעדכנים מדי קורס.
  • משתתפי הקורס מקבלים מידי שבוע משימות צילומיות על פי החומר הנלמד.
  • במסגרת הקורס משולבת הרצאת אורח בנושאים שונים מעולם הצילום.
חזרה לעמוד הקורס