מערך סיורים/
מועדון הסיורים של צילום בעם

הדס בור / הסדרה הצילומית – ממילה למשפט / יום שישי, 21.2.20

מה הופך קבוצה של צילומים לסדרה? האם נושא משותף או שפה ויזואלית דומה מספיקים? איך מחברים צילומים בודדים לכדי משפט שלם? סיור צילום שבמהלכו נלמד לצלם, לחבר ולספר סיפור באמצעות סדרה צילומית. המרצה בהא הידיעה מתחברת לשכונה הכי צבעונית בתל אביב.

רוברט קאפה בעיר העתיקה / אדי ג'רלד / יום שישי, 20.3.20

כשאומרים העיר העתיקה מתכוונים רק למקום אחד – ירושלים, וגם אם כבר הספקתם לצלם באחת הערים המרתקות בעולם, את הסיור עם אדי ג'רלד לא תרצו לפספס. גרלד, צלם מלחמות עשוי ללא חת שכבר הספיק לצלם בסוריה, עירק וצ'רנוביל. רוברט קאפה הישראלי ייקח אותנו לסיור מלא אדרנלין בעיר העתיקה בירושלים.

ים שמיים / דורון הורביץ / יום שישי, 24.4.20

מרגעי האור הראשונים ועד שהשמש מתייצבת בשמים., מתחולל קונצרט מרהיב ביופיו של אור, צבע וזמן. חוויית הצילום ים שמיים תעסוק בהתבוננות, כמעט סטטית במפגש של הים עם השמיים – בקו האופק האינסופי, באור המשתנה כל דקה, במרבדי הצבע האינסופיים, בתנועת הגלים והרוח. איך ממחישים את כל היופי הזה בתמונה אחת (או יותר) שטוחה וכיצד מבטאים רגש בצילום. את דורון הורוביץ אין צורך להציג אבל בכל זאת, צלם נוף ומרצה בכיר לצילום. דורון חי ונושם נוף וצילום נוף. קלאסיקה של צלם.

נשים עושות סקייטינג / עוז מועלם/ יום שישי, 22.5.20

איך מצלמים ספורט אקסטרים ותנועה מהיררררררררררה? ולא פחות חשוב איך עושים את זה במהירות? עוז מועלם, צלם ספורט של ידיעות אחרונות ו – YNET, ייקח אותנו לצלם קבוצת נשים שיוצאת למסעות על סקייטים ברחבי העיר והן לא עוצרות באדום.

בת שבע 2020 / אסקף אברהם / יום שישי, 19.6.20

אחרי מיפגש נפלא בשנה שעברה עם חברי להקת בת שבע, הלהקה הצעירה, החלטנו שאנחנו ממש רוצים לפגוש אותם שוב. זה יהיה מופע מחול חדש, ויהיו גם רקדנים חדשים. בליווי הצלם הרשמי והנפלא של להקת בת שבע, אסקף אברהם.

חזרה לעמוד הקורס