סדנאות חד יומיות

סדנת סיאנוטייפ (דפוס שמש) עם אודי קצמן וטל שטדלר

טכניקת דפוס מרשימה ופשוטה, אשר משתמשת באור השמש על מנת לפתח דימוי. תהליך סיאנוטייפ הוא תהליך קל ומהיר שאינו דורש חדר חושך וציוד מורכב.  בסדנה נכיר את אחת הטכניקות העתיקות להדפס, נתנסה בעבודה מעשית בטכניקות שונות כולל יצירת הדפס מגע ופוטוגרמה, ונלמד את הכלים הדרושים על מנת להמשיך ולעבוד בטכניקה זו גם בבית לאחר הסדנה.
/ יעודכן בקרוב /
/ עד 15 משתתפים /

ראיה צילומית ומשמעות הפריים עם הדס בור

הבסיס לפריים הצילומי הינו ראיה צילומית, קומפוזיציה ומסגור. נעסוק במשמעויות השונות העולות מכך וע"י כך נפתח מודעות ושימוש מושכל באחד הכלים החשובים בעולם הצילום. נלמד על היחסים והקשרים הנרקמים בין האלמנטים השונים בתוך הצילום. נשחק עם גבולות הפריים ונלמד על ההשפעה של שימוש בשולי הפריים. הסדנה מורכבת משלושה מפגשים – מפגש כיתה, סיור צילום וביקורת עבודות מסכמת במפגש השלישי והאחרון.
/ פתיחה – יעודכן בקרוב /
/ 750 ש"ח /
/ עד 12 משתתפים /

סדנה חד יומית לצילום מקרו בנייד עם נדב בגים

סיור צילום מקרו בפארק הרצליה עם אחד מצלמי המקרו הבכירים בארץ. בואו לגלות את נפלאות צילום המקרו במצלמה שיש לכל אחד ואחת – המצלמה של הסלולרי שלכם.
/ פתיחה – יעודכן בקרוב /
/ 250 ש"ח /
/ עד 12 משתתפים /

סדנת הדפס אלטרנטיבי עם אסף אלבוחר

מגוון טכניקות בהעברה של דימוי מודפס מהנייר הפשוט אל שלל חומרים. יצירת הדפסים יחודיים מתוך שימוש בדימוי המשוכפל הסדנה תעסוק במהות ההפיכה של אובייקט גנרי לאובייקט ייחודי. מחיר הסדנה כולל בתוכו את עלות החומרים.
/ פתיחה – יעודכן בקרוב /
/ 380 ש"ח /
/ עד 10 משתתפים /

                               ⇊  יש לכם שאלות?  ⇊

⇊ מוזמנים למלא פרטים בטופס המצורף מטה ונחזור אליכם בהקדם  ⇊