צילום של יעקב ישראל לקראת הרצאה בצילום בעם
יעקב ישראל

יעקב ישראל | A People's Geography

יום א' 30/7, 20:00

הרצאה בזום צילום בעם

בראשון הקרוב, 30 ביולי, נארח את יעקב ישראל בזום-צילום-בעם.
הפרקטיקה הצילומית של ישראל בוחנת את המרחב הישראלי/פלסטיני באופן בו המציאות פוגשת אותו בחייו היומיומיים. המחקר הצילומי מתבסס על שיטוט במרחב עם מצלמות בפורמט גדול, בהן הוא משתמש בכדי לייצר דימויים הלוכדים פרגמנטים מתוך חיי היום יום. הצילומים נאספים יחד לסדרות עליהן עובד ישראל שנים רבות, שבוחנות ומספרות סיפור על המציאות הישראלית מנקודות מבט ובטקטיקות צילומיות שונות. המציאות, הספרות, הקולנוע וההיסטוריה של הצילום מהווים השראה עקבית ונוכחים באופנים שונים בסדרות השונות.
בהרצאה זו יסקור ישראל מספר מהפרויקטים שלו ויספר על ההיגיון הפנימי של כל גוף עבודה ועל האופן בו הם קשורים אחד בשני, בשאיפה לספר סיפור רחב יותר על המקום הזה.
יעקב ישראל, אמן, צלם עצמאי, אוצר ומרצה לצילום. בעל תואר M.A במדיניות ותאוריה של האמנות, בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים (2019); ו-B.F.A בהצטיינות במחלקת לימודי צילום, בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים (2002). הציג בתערוכות רבות בארץ. הוציא לאור את העיתון "דרום מערב ירושלים" (2020), ושני ספרי אמן:“Legitimacy of Landscape” (גרמניה, 2015); ו-“The Quest for the Man on the White Donkey” (אמסטרדם, 2012). את עבודותיו ניתן למצוא באוספים ציבוריים ופרטיים.

 

 

יעקב ישראל | A People's Geography | הרצאה בזום צילום בעם

מועד – יום ראשון 30.7.23, בשעה 20:00
מיקום – בסלון שלכם/ן
ההשתתפות חינם

 

מלאו פרטים ונשלח לינק

* הלינק יישלח יום לפני ההרצאה

אשמח לקבל פרטים נוספים:

טופס קורס

אשמח לקבל פרטים נוספים:

טופס קורס