• וויליאם קליין William Klein

  ב-10 בספטמבר 2022, הלך לעולמו וויליאם קליין (William Klein), צייר, צלם, מעצב גרפי וקולנוען שובר מוסכמות ופורץ דרך, שנולד בניו יורק והפך את פריז לביתו מאז 1948. ביום ראשון, ה-23.10.22 פגשנו את שרה פילר בזום צילום בעם, כדי להזכיר אותו ולהיזכר בו בעזרת מקצת מעבודותיו המוכרות וגם אלה שפחות מוכרות.
 • ריצ'רד ברוקן – Richard Brocken

  ריצ'רד ברוקן (1968, הולנד) הוא גם צלם וגם מוזיקאי וגם עטור פרסים. את הצילום הוא גילה במהלך טיול תרמילאים שעשה ביחד עם אשתו בשנות התשעים. בתו אווה היא המוזה שלו וברוקן מתעד אותה גדלה לאישה תוך כדי שמירה על איזון עדין בין ילדות ותמימות לבגרות והתבגרות.
 • Juuso Westerlund – Heartbeats

  במשך תשע שנים (משנת 2010) צילם Juuso Westerlund את שני הבנים שלו, צילם וצילם עד שהם אמרו aika (די בפינית). התוצאה היא סדרת הצילומים “Heartbeats”...
 • לינדה מקרטני – Linda McCartney

  לינדה מקרטני שנולדה ב-24.9.1941, החלה לצלם באמצע שנות השישים. מקרטני הייתה הצלמת הראשונה שעבודה שלה (דיוקן של אריק קלפטון, 1968) הוצגה על השער של מגזין הרולינג סטון. שנה שלאחר מכן התחתנה לינדה עב"ל פול מקרטני...
 • Chicago,-August-1975-ויויאן-מאייר

  האומנת

  ספר חדש ותערוכה שחושפים את צילומי הצבע של ויויאן מאייר הם סיבה מצויינת לספר על האומנת / צלמת המופלאה שהתגלתה בהפתעה ב-2007 - ויויאן מאייר.
 • Windmill צילום של אריקה רו מתוך O Pioneer

  אריקה רו / O PIONEER

  אריקה רו בונה מקטים של נוף מינייאטורי ומצלמת אותם. צילומי נוף מינייאטורים. ההשראה שלה הם חלוצי צילום הנוף האמריקאי - ויליאם הנרי ג'קסון וקרלטון ווטקינס,מה שמעסיק אותה בעיקר הוא הקשר ( או הנתק ) בינינו לבין הנוף והטבע.
 • לארי-פינק-BOXING

  כפפות הזהב של לארי פינק

  ב-1986 קיבל לארי פינק משימת צילום - לתעד את ג'ימי ג'ייקובס. ג'ייקובס היה אז המנג'ר של בחור צעיר שעונה לשם מייק טייסון. התיעוד של ג'ייקובס הוביל את פינק ל-18 שנות מחקר וצילום של עולם האיגרוף בארה"ב, המקצועני והחובבני כאחד.
 • Weegee, Anthony Esposito, Accused

  MURDER IS MY BUSINESS – WEGEE

  צלם העיתונות מספר אחת בשטח בשנות השלושים והארבעים בניו יורק. לייתר דיוק - חיי הלילה של ניו יורק - פשע, אסון או קטסטרופה, וויג'י היה שם ראשון, אפילו לפני המשטרה.
 • לנה-ליבני-קורס-השפה-הצילומית-ביטוי-אישי-בצילום

  פרוייקט הגמר של לנה ליבני/ קורס השפה הצילומית-ביטוי אישי בצילום

  פרוייקט הגמר של לנה ליבני מקורס השפה הצילומית-ביטוי אישי בצילום. עבודה אוטוביוגרפית עמוסת חפצים אישיים ומדוייקת להפליא... ולכל חפץ יש את הסיפור שלו
 • American-Gothic.-Gordon-Parks,-1942. תמונה ראשית

  גורדון פרקס ואמה ווטסון

  American Gothic של הצלם גורדון פרקס הוא אחד הצילומים החשובים בהיסטוריה של הצילום. כנסו לפוסט שמספר את עלילת הצילום הזה