• בועז טל - איך מצלמים אין - מתוך התערוכה בגלריה אינדי

  איך מצלמים אֵין – בועז טל
  שיחה עם דנה טל שגב

  השבוע, נפתחה בגלריה אינדי התערוכה "איך מצלמים אֵין" (אוצרת: רונית עדן), ובה מוצגים צילומים של בועז טל שלא הוצגו עוד, בעיקר מהשנתיים האחרונות לחייו. שוחחנו עם דנה טל שגב, בתו של בועז טל, על התערוכה החדשה, על המעורבות שלה בעבודה של אביה, על הילדות ועל המוות.
 • SPAIN-1936.-Death-of-a-loyalist-militiaman.

  רוברט קאפה

  אנדרה פרידמן, aka רוברט קאפה הוא ככל הנראה צלם המלחמות המפורסם ביותר ever וממייסדי סוכנות מגנום. הגישה שלו לצילום שינתה את הפוטוז'ורנאליזם מהקצה אל הקצה. והוא צילום גם בשיראל, מלחמת העצמאות וזה.
 • קורס צילום ועריכת וידאו – YELLOW – סרט הגמר של אלון ניומן

  סרט הגמר של אלון ניומן אשר נעשה במסגרת קורס צילום ועריכת וידאו בהנחיית דותן גור
 • Paint-Explosions,-Purple-on-Blue,-Another-Man,-20

  ניק נייט – מסטילס לוידאו

  מתחילת שנות ה-80 ועד היום נמצא ניק נייט בטופ של צילום האופנה בעולם. חדשן, פורץ דרך ואסתטיקן מהמעלה הראשונה. נייט שייך לקבוצת צלמים מהשורה הראשונה שעשו מעבר מסטילס לוידאו, והכול בזכות נפלאות מצלמת ה - DSLR, שלצד צילום סטילס מאפשרת צילום וידאו באיכות מצויינת.
 • Fernando Moleres, Internet Gaming Addicts

  מכורים למשחקים ברשת

  פרננדו מולרס, (נ. 1963), מהעיר בילבאו, בירת החבל הבאסקי בספרד, צלם תיעודי. כבר מעל עשרים שנה שהוא מצלם ועוסק בנושאים חברתיים, ברחבי העולם. בחרנו להתמקד בסדרה - Internet gaming addicts
 • סבתא-לירון-ברכט-קורס-השפה-הצילומית

  קורס השפה הצילומית – פרוייקט הגמר של לירון ברכט

  חידה. איך מכניסים סבתא ודג לאקווריום? תשאלו את לירון ברכט. בפרוייקט הגמר שלה, בקורס השפה הצילומית, חוזרת לירון אל האלבום המשפחתי שלה, היא מתערבת בצילומים, משתמשת באלמנטים אופטים עקלקלים
 • DUANE-MICHALS.-Dr-Heisenbergs-Magic-Mirror-of-Uncertainty-1998-6

  מראת הפלאים של דוויין מייקלס וד"ר הייזנברג

  דוויין מייקלס לא קונה את המשפט צילום שווה אלף מילים אז הוא פיתח את רעיון הסיפור באמצעות תמונות וטקסט, ב-1999 הוא צילם למגזין ווג את הסדרה מראת הפלאים של אי-הודאות של ד"ר הייזנברג שהיה מחלוצי תורת הקוונטים
 • תמונה-של-ילדה-עם-ילקוט-מיה-אלרון--קורס-השפה-הצילומית

  זכרונות ילדות

  פרוייקט הגמר של מיה אלרון בקורס השפה הצילומית. היא מציבה תמונות מהאלבום המשפחתי בבית ילדותה, ממש באותם המקומות בהם צולמו לפני עשרות שנים.
 • ali-mobasser

  ALI MOBASSER

  הסדרה "אפסנה", של הצלם עלי מובאסר,החלה כמחקר על סביבת הילדות שלו, אבל עם מותה הפתאומי של דודתו היא הפכה למסע פרידה ממנה. זו סדרה בת שלושה חלקים שמתעדת את הזיכרונות ואת חייה של אפסנה, פליטה מאיראן.
 • מצלמות-רפלקס-דיגיטליות

  מהי מצלמת DSLR ואיך היא פועלת?

  המונח "DSLR" הוא קיצור ל-Digital Single Lens Reflex ( מצלמת רפלקס דיגיטלית ) , ובמילים פשוטות, מצלמת DSLR היא מצלמה שבה מערך של מראות מכוונות את האור שנכנס דרך העדשה, אל עינית המצלמה שדרכה אנו מצלמים.